08 Травня, 2023 р., 16:33
08.05.2023 рік.
05 Травня, 2023 р., 09:50
    Працюючі батьки нерідко стикаються з труднощами у догляді за дітьми. Наприклад, бувають ситуації, коли мати чи батько вимушені брати відпустку по догляду за дитиною до 6 років 2023, аби забезпечити їй належну опіку. Оформлення своєрідних «батьківських канікул» викликає масу запитань у роботодавця та кадровика. Який пакет документів має бути надано? Чи лише мама має право на подібну відпустку?
04 Травня, 2023 р., 17:49
      19 квітня 2023 року при виконанні бойового завдання під Бахмутом потрапив під мінометно-артилерійський обстріл з боку збройних сил рф, в результаті чого отримав важкі поранення, несумісні з життям, і 01 травня в госпіталі в м. Дніпро помер військовослужбовець-гранатометник другого відділення першого взводу першої роти 96 батальйону 60 бригади ВЧ А0221 БОВШ Віктор Володимирович 04.12.1972 р. н.
04 Травня, 2023 р., 17:48
Готовність до будь-яких життєвих ситуацій – на жаль стала девізом сьогодення. З цією метою до Полицький ліцей приїхали спеціалісти Мальтійської служби допомоги міста Вараша і провели курс з першої домедичної допомоги BLS для учнів 11 класів.
03 Травня, 2023 р., 17:53
Знову радіємо спортивним успіхам підростаючого покоління громади.
03 Травня, 2023 р., 17:50
Піклуватись про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – актуальне завдання для всіх дорослих.
02 Травня, 2023 р., 14:58
   Останнім часом спостерігається тенденція до зростання випадків шахрайств під приводом нібито оформлення грошової допомоги.
01 Травня, 2023 р., 12:13
       1 травня – значимий день всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої громади та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.     Тому хочу висловити  щиру подяку тим, хто повсякденно наполегливо працює  на благо Полицької громади  та країни, вдячний за відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання.
28 Квітня, 2023 р., 12:16
      Кожна дитина має право на проживання в сім’ї разом з батьками або в сім’ї одного з них та на піклування батьків. Батько і мати мають рівні права та обов’язки щодо своїх дітей. Предметом основної турботи та основним обов’язком батьків є забезпечення інтересів своєї дитини.