Контактна інформація та послуги служби

17 Червня, 2024 р., 15:49
Законодавством України встановлено, що ім’я фізичної особи, яка є громадянином України, складається із прізвища, власного імені та по батькові, якщо інше не випливає із закону або звичаю національної меншини, до якої вона належить. Вибір прізвища, імені та по батькові дитини здійснюється за взаємною згодою батьків. Водночас у разі виникнення спору необхідно звернутись до служби у справах дітей за місцем проживання дитини із заявою та необхідний пакет документів. За результатами розгляду районна, районна у мм. Києві та Севастополі держадміністрація, виконавчий орган міської, районної у місті (у разі утворення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади приймає рішення про розв'язання спору між батьками щодо визначення або зміни імені, прізвища, по батькові дитини.
30 Квітня, 2024 р., 16:24
Олеся КРАСНЕНКО– начальник служби у справах дітей Полицької сільської ради E-mail: ssdpolutsi@ukr.net