07 Серпня, 2023 р., 15:30
    З початку року на водоймах Вараського району загинуло 5 осіб, з яких 2 дітей.
07 Серпня, 2023 р., 15:30
Вперше за період війни зіштовхнулись з незвичайним замовленням від наших захисників. А запит був на забезпечення всім необхідним ...кухні.
03 Серпня, 2023 р., 18:06
«Палаючі новини» - рятувальники Вараського району навчають місцеве населення правил безпеки
03 Серпня, 2023 р., 18:05
   До уваги аграріїв та населення!
03 Серпня, 2023 р., 18:01
   Шановні громадяни! Пам’ятайте про те, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи хибний виклик, ви не тільки порушуєте закон, але й, можливо, ризикуєте життям інших людей. Поясніть дітям про можливу відповідальність за їхні вчинки!
03 Серпня, 2023 р., 17:59
Чорними птахами прилітають сумні звістки про наших полеглих Героїв...
03 Серпня, 2023 р., 17:58
Привласнили понад 20 млн грн під виглядом продажу автівок та квадрокоптерів для потреб військових: Нацполіція викрила організовану групу шахраїв
03 Серпня, 2023 р., 15:12
Війна принесла випробування у наше життя. Втім наш вибір – вистояти, перемогти й відродитися. А для цього нам потрібна психологічна стійкість – індивідуальна і колективна. Це те уміння, яке дозволить пройти крізь усі випробування, залишаючись людьми світла, правди й любові, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи при цьому наше психічне здоров’я,
31 Липня, 2023 р., 10:22
    Спека створює ідеальні умови для поширення збудників, які викликають кишкові інфекції. Одну з найбільших загроз може становити ботулізм. Ботулізм виникає через токсин, який вражає нерви організму, утруднює дихання та може призвести до паралічу м’язів і навіть смерті.