Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Новини

Дата: від до Скинути
02 Грудня, 2021 р., 10:53
Діана Федіна, учениця 10-Б класу, організатор доброчинної акції у Вараському ліцей №4 до "Щасливого вівторка" за участі учнів Вараського ліцею #4 і їх батьків зібрали одяг, канцелярське приладдя та іграшки для діток з неблагополучних сімей, для дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Частину цих подарунків передали і волонтерській організації "КОРЗИНА ДОБРА" під керівництвом Вікторія Прокопчук, яка разом разом із соціальними службами Полицька Територіальна Громада передасть їх і дітям своєї громади.
01 Грудня, 2021 р., 15:18
Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році. Метою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом є підвищення обізнаності населення про ВІЛ-інфекцію/СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед загрозою пандемії. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна можливість дізнатися про факти щодо поширеності ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.
01 Грудня, 2021 р., 15:17
https://thedigital.gov.ua/news/sotsialni-poslugi-na-gidi
01 Грудня, 2021 р., 10:01
Завдяки спільній роботі Мінсоцполітики та Мінцифри з цифровізації державних послуг у сфері соціального захисту від сьогодні через портал Дія люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою нових послуг у Дії, пов’язаних із соціальною та пенсійною сферами.
26 Листопада, 2021 р., 21:28
       25.11.2021 року в приміщенні Полицької сільської ради в повному складі робочої групи за участі і представників бізнесу, і представників освітньої галузі громади, і представників постійних депутатських комісій, і органів місцевої влади, і просто місцевих активістів пройшло друге засідання з розробки Стратегії розвитку Полицької територіальної громади. В результаті чітких рекомендацій і настанов експерта з регіонального розвитку Тараса Микитина, активних дискусій в робочих групах було зроблено SWOT - аналіз сильних і слабких сторін, які ляжуть в основу розробки. Було окреслено ряд проблем і можливий механізм їх реалізації на прикладі подібних проєктів громад інших областей та Польщі.
26 Листопада, 2021 р., 21:12
       Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року.
26 Листопада, 2021 р., 21:11
      25.11.2021, у Міжнародний день протидії насильству проти жінок, який розпочинає міжнародну акцію «16 днів проти насильства» представниками відділу соціального захисту населення Полицької сільської ради спільно з начальником Служби у справах сім'ї, з метою інформаційно – просвітницької роботи, розповсюдили на вулицях населених пунктів громади помаранчеві «долоньки» з гаслами акції та білі стрічки, як символ підтримки у прагненні викорінити насильство щодо жінок, і таким жестом закликали жителів громади підтримати цю ініціативу.
26 Листопада, 2021 р., 21:09
       Кожна четверта субота листопада відзначається як День скорботи за жертвами голодоморів.
26 Листопада, 2021 р., 21:06
Сьогодні на онлайн-фестивалі конкурсу соціального відео «Життя без насильства» оголосили переможців

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора