Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Новини

Дата: від до Скинути
20 Травня, 2022 р., 11:06
Державна служба надзвичайних ситуацій запрошує громадян стати добровольцями з цивільного захисту. Така пропозиція діє в усіх областях України.
19 Травня, 2022 р., 11:24
19 травня всі українці відзначають Всесвітній день вишиванки - символу, який єднає українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.
18 Травня, 2022 р., 15:40
Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою запровадив експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Ініціатива виникла із потреб у воєнний час швидко та зручно оформити або поновити втрачені паспортні документи. Експериментальним проєктом надано можливість особі, яка досягла 14 - річного віку, одночасно із оформленням ID-картки подати заяву для оформлення закордонного паспорта. Слід звернути увагу, що в рамках цього оформлення заява для оформлення закордонного паспорта подається особою з 14 років особисто, без присутності законного представника, але за наявності паспорта батьків, чи одного з них. У подальшому, в разі втрати документів або необхідності їх обміну у зв’язку зі зміною персональних даних, особа також може звернутися за одночасним оформленням ID-картки та закордонного паспорта, без необхідності спочатку оформляти ID-картку, а тільки після її отримання звертатися за оформленням закордонного паспорта. За отриманням такої послуги слід звертатися до територіальних органів/територіальних підрозділів ДМС, центрів надання адміністративних послуг або відокремлених підрозділів державного підприємства «Документ» (центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс»). Скористатися такою послугою громадяни України зможуть після набрання чинності постановою Кабінету Міністрів, тобто після її офіційного опублікування, а також технічної реалізації  в інформаційно-комунікаційній системі ДМС.
18 Травня, 2022 р., 09:49
     28 вересня 2017 року вступив в дію Закон України «Про освіту», який визначив основні напрямки реформування, насамперед, повної загальної середньої освіти. У відповідності до Закону України  повна загальна середня освіта має три рівні освіти:
18 Травня, 2022 р., 09:48
Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) - це порушення психічного стану, що може розвинутися після травматичної події. Близько 8% чоловіків та 20% жінок, які пережили травматичні події, мають ПТСР.
16 Травня, 2022 р., 12:27
      Законом України від 15.02.2022 № 2040-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» внесено зміни, зокрема, до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» від 16.12.1993 № 3721-ХІІ (далі – Закон № 3721).
16 Травня, 2022 р., 10:59
Розпочалися спекотні дні. Дерева почати покриватися листям, трава зеленіти. Проте бажаючі підпалити суху минулорічну траву, чи іншу суху рослинність нажаль досі є.
16 Травня, 2022 р., 10:59
У зв’язку з пожежною небезпекою та високою вірогідністю виникнення пожеж в
15 Травня, 2022 р., 12:23
    У цей день ми вшановуємо пам'ять мільйонів наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму. Ми згадуємо кожного знищеного каральною системою, в'язня ГУЛАГу,  позбавленого  батьківського дому і висланого  на чужину.
12 Травня, 2022 р., 16:28
 Кожен вклад важливий. Знаючи як моральної і фінансової підтримки потребують наші захисники, вирішили організувати благодійний марафон.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора