Засідання комісій

Вітальне слово сільського голови

Дорогі земляки!

Полицька сільська територіальна громада утворена 12 червня 2020 року, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Полицька сільська рада прийняла рішення об’єднатися територіальною громадою з населеними пунктами: Ромейківською сільською радою та Балаховицькою сільською радою з центром у селі Полиці.

Активом територіальної громади нового об’єднання було прийнято рішення про розробку Стратегії розвитку, місія якої полягає у впровадженні сучасних інструментів менеджменту, що надасть змогу Полицькій територіальній громаді реалізувати наявний потенціал, покращити конкурентоспроможність громади, допоможе привернути увагу інвесторів та грантодавців.

Така активізація планувальної діяльності, з одного боку, є закономірним етапом розвитку території, з іншого — намаганням знайти адекватні інструменти, які б допомагали відповісти на виклики сучасного глобалізованого світу, коли істотно пришвидшуються різноманітні зміни, в тому числі політичні, економічні, соціальні, технологічні, екологічні. Ми повинні не просто жити з дня до дня, вирішуючи поточні проблеми, але й мати чіткий план розвитку і рухатися за ним. Тільки таким чином ми дамо шанс Полицькій громаді знайти себе на економічній, культурній карті країни.

Підготовка цього важливого документа відбувалась за участю  представників  адміністративних одиниць, які увійшли до складу Полицької територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців органів місцевого самоврядування. Особливу подяку висловлюю Виконавчому директору Асоціації "ОТГ Рівненщини" Василю Тузу та експерту з регіонального розвитку Тарасу Микитину.

У результаті роботи зі стратегічного планування Полицька громада отримала адміністративний документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність, об’єктивно оцінивши соціально-економічний та ресурсний потенціали території, сформувати її інвестиційну привабливість,  стратегічно розподілити вивчені ресурси.

Ми не зупиняємося на досягнутому, і наші прагнення – зробити громаду комфортною для життя кожного громадянина.

Стратегія розвитку громади є живим документом, до якого можуть (і повинні) вноситися зміни, щоб максимально скористатися усіма можливостями розвитку і мінімізації ризиків.

Сподіваюсь, що у серцях мешканців проросте зерно віри у потужну й

самодостатню Полицьку громаду. Запорука нашого успіху – постійна та щира співпраця влади, бізнесу та громадян. Позитивні зміни в громаді не настануть лише внаслідок бажання.

Плануймо майбутнє своє і своїх нащадків! Бажаю всім наполегливості в зміцненні громади і наснаги в її соціально-економічному розвитку.

Сільський голова

Микола ОЗЕРУГА