10 Березня, 2023 р., 10:22
      Тарас Григорович Шевченко – це символ свободи України, провісник нового життя, велетень духу, який уболівав за долю народу, словом вів боротьбу за незалежну та сильну Україну.
09 Березня, 2023 р., 09:48
      З початком календарної весни, приходять і теплі погожі дні. Невдовзі розпочнуться весняно-польові роботи в полі, люди стануть наводити лад на присадибних ділянках та городах, тощо. Проте часто невід’ємною частиною цього в населення стане спалювання торішнього листя, сухої трави, дрібного сміття.
09 Березня, 2023 р., 09:17
     Вже минуло 209 років від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, воістину народного поета, художника.
08 Березня, 2023 р., 09:18
    Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з вашим жіночим днем, днем квітучої краси, весни та натхнення!
07 Березня, 2023 р., 17:36
Створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти, створення безпечного освітнього середовища є одним із головних пріоритетів держави в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні.
07 Березня, 2023 р., 14:10
Обережно! ПВК «Редан» вже в Україні.
07 Березня, 2023 р., 14:07
Розумниці, активістки, спортсменки та просто красуні - це про нашу "Поличанку".
27 Лютого, 2023 р., 16:55
   Рятувальники Рівненщини закликають мешканців області бути надзвичайно обережними при виявленні підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси.
27 Лютого, 2023 р., 16:55
  Грип викликають віруси грипу 3-х видів: А, В, С. Найважчий перебіг захворювання, що викликаний вірусом грипу А, трохи легше — В. Щороку віруси грипу А та В мутують, викликаючи епідемії. З цієї причини вакцини від сезонного грипу містять тільки антигени вірусів грипу А та В.
27 Лютого, 2023 р., 16:54
   Більшість побутових пожеж в оселях громадян виникає з вини самої людини. І дуже часто до цього призводить надмірне навантаження на електропроводку та ігнорування