Навчання населення

Постанова КМУ від 26 червня 2013 р. № 443 "Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту"

Постанова КМУ від 26 червня 2013 р. № 444 "Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях"

Наказ Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 06.06.2014 №310 "Про затвердження Програми загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях"

Наказ Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 29.01.2014 № 44 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань"

Наказ МВС України від 28.11.2019 № 991 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту»

Наказ МВС України від 21.10.2014 № 1112 «Про затвердження Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання» (із змінами)