17 Травня, 2023 р., 17:42
     Правоохоронці вже фіксували випадки, коли окупанти через інтернет залучали неповнолітніх до збору інформації про розташування стратегічно важливих об’єктів. Тому важливо пояснювати дітям, що безпека в інтернеті така ж важлива, як правила безпечної поведінки в реальному житті.
15 Травня, 2023 р., 09:34
     Загорання в автомобілі не рідкість, особливо, якщо не слідкувати за станом авто та нехтувати правилами безпеки.
15 Травня, 2023 р., 09:31
     Із кожним днем повітря все більше прогрівається, більшає сонячних днів і незабаром прогріються і водойми. Хочемо нагадати правила поведінки під час відпочинку біля водних об`єктів – на жаль, щороку статистика нещасних випадків свідчить, що порадами рятувальників нехтують.
15 Травня, 2023 р., 09:28
    Виховуйте у своїх нащадків культуру безпечної поведінки, як з вогнем, так і при інших надзвичайних ситуаціях:
15 Травня, 2023 р., 09:27
      На 2023 рік для забезпечення реабілітаційними послугами дітей з інвалідністю із Рівненщини передбачено кошти з державного бюджету в сумі 6,9 млн гривень.
12 Травня, 2023 р., 12:09
Не забувай в думках ні на хвилину,
12 Травня, 2023 р., 12:07
     З нагоди вашого професійного свята - Міжнародного Дня медичної сестри - прийміть найщиріші вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я!
12 Травня, 2023 р., 12:07
Для всіх, хто слідкує за подіями в громаді та тих, кому не байдужий розвиток галузі культури в громаді, Центр культурних послуг Полицької ТГ запрошує до активностей. На травневі дні припадають День матері та День вишиванки. Долучаємось до участі у створенні онлайнфотогалереї "Моїй мамі личить вишиванка". Умови надзвичайно прості: сфотографуйте свою маму у вишиванці та надішліть у Viber на номер 0671563792.
10 Травня, 2023 р., 16:32
У рамках проекту «Стежками рідного краю» завітали у Полицька Територіальна Громада працівники Вараський центр професійного розвитку педагогічних працівників та члени гуртка «Джура».
09 Травня, 2023 р., 16:29
Не забувай в думках ні на хвилину,