Про скликання 23 чергової сесії сільської ради восьмого скликання

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(восьме скликання )

Сільського голови

від 19 вересня 2022 року                                                    № 44

Про скликання пленарного засідання двадцять

третьої сесії сільської ради ( восьмого скликання )

Відповідно до п.п. 8, 20 ст. 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування  в Україні ” :

1. Скликати  пленарне засідання двадцять третьої сесії сільської ради ( восьмого скликання) на 29 вересня 2022 року об 11.00 год. в  приміщенні сільської ради.

2. На розгляд сесії сільської ради винести питання:

2.1. Про затвердження субвенції з Вараського міського бюджету бюджету Полицької територіальної громади.

2.2. Про внесення змін до рішення сільської ради Про бюджет Полицької сільської територіальної громади на 2022 рік.

2.3. Про перейменування вулиць відповідно до Закону України від 09.04.2015р. № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки».

2.4. Про  внесення змін у  рішення сільської ради № 521 від 24.12.2022 року “ Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства “ Полицький центр первинної медико - санітарної допомоги” Полицької сільської ради на 2022 рік”.

2.5. Про внесення змін у рішення сільської ради № 502 від 24.12.2021 року “ Про затвердження  Програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти Полицької сільської ради на 2022 рік ”.

2.6. Про внесення змін у рішення сільської ради № 595 від 16.03.2022 “Про внесення змін у рішення сільської ради № 591 від 24.02.2022 року“ Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи Полицької сільської ради на 2022 - 2025 роки”.

2.7. Про  затвердження  ліквідаційного балансу Полицької вечірньої школи ІІ-ІІІ ступенів Полицької сільської ради Вараського району.

2.8. Про виконання рішення сільської ради № 347 від 14.07.2021 року “ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  ПрАТ                        “ Рафалівський кар’єр”.

В.о. сільського голови                                                           Галина РУБЕЦЬ