ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ. ЗАКОНОДАВЧА БАЗА

Кодекс цивільного захисту України

Постанова Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №223 "Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації державного рівня"

Постанова Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 469 "Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту"

Постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2015 №101 "Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту"

Постанова Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 №11 "Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту"

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 841 "Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій"

Наказ МВС від 09.07.2018 №579 "Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту"