Участь в проєкті "Громада вільна від насильства"

Ми плануємо:

• Зміцнити навики ефективного реагування, напрацювати схеми ефективної взаємодії задля забезпечення постраждалих від насильства  вчасною та належною допомогою відповідно до чинного законодавства України;
  • Створити платформу онлайн – консультування для фахівців територіальних громад, відповідальних за реалізацію державної політики  щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі;
  • Допомогти громадам організувати та провести на своїх територіях інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності громадян з проблеми домашнього насильства, роз’яснення прав постраждалої особи та  можливості отримати законний захист,  подолання  гендерних стереотипів.

В межах проекту будемо проводити:

• тренінги «Протидія гендерно зумовленому  насильству,  допомога постраждалим» для активу обраних територіальних громад;
  • онлайн-консультації для відповідальних фахівців громад;
  • інформаційні кампаній в 12 громадах Рівненської області;
  • підсумковий Форум за участю ключових суб’єктів взаємодії обласного рівня та активу територіальних громад Рівненщини.

Територіально плануємо охопити

Рівненський район: Великомежиріцька ТГ, Великоомелянська ТГ, Соснівська ТГ;

Дубенський район: Бокіймівська ТГ, Варковицька ТГ, Вербська ТГ;

Вараський район: Полицька ТГ, Рафалівська ТГ, Антонівська ТГ;

Сарненський район: Сарненська міська ТГ, Вирівська  ТГ, Степанська ТГ.

Проєкт реалізовує ГО “Центр підтримки громадських ініціатив “Чайка” у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією @Pact Ukraine за підтримки Уряду Канади @Embassy of Canada in Ukraine.

16 Серпня, 2021 р., 09:46
           З квітня по серпень 2021 року Полицька територіальна громада бере участь у  проєкті «Громада вільна від насильства» за організації  @ГО  «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка»  .