20 Квітня, 2023 р., 16:10
    15 квітня набрав чинності закон, що замінює “виплату до 5 травня” на виплату до Дня Незалежності.
20 Квітня, 2023 р., 16:08
    Щороку у світі 20 квітня відзначають День вдячності волонтерам. Цього дня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.
20 Квітня, 2023 р., 16:07
     За статистикою, куріння в ліжку часто призводить до пожеж. І, переважно, такі випадки закінчуються фатально.
20 Квітня, 2023 р., 16:05
     «Наші пращури палили траву та листя — й ми палитимемо», «корисно для ґрунту» — яких аргументів лише не почуєш від паліїв зі стажем. Для багатьох українців це сезонна рутина, однак вона має шкідливі наслідки.
20 Квітня, 2023 р., 16:03
     Знання елементарних правил пожежної безпеки для дітей є дуже важливим. Тому дорослі, а особливо батьки, повинні приділяти цьому питанню належну увагу.
16 Квітня, 2023 р., 19:33
Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання
07 Квітня, 2023 р., 12:29
Радіємо за успіхи вихованців нашої Іванчівської ПШБ та її невгамовного і наполегливого керівника Світлани БАЧИНСЬКОЇ. І з вислову Ліни Костенко "Віддай людині крихітку себе. За це душа наповниться світлом", саме такі відносини в Світлани Яківни з її вихованцями.
07 Квітня, 2023 р., 12:21
    Працівники Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області звертаються до батьків, із проханням провести з дітьми роз’яснювальні бесіди та разом
07 Квітня, 2023 р., 12:21
    З наближенням Великодня, працівники Вараського районного управління проводять ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування, аби свято залишило лише приємні спогади. Зокрема рятувальники проводять відпрацювання культових закладів в ході яких настоятелям церков рекомендується звернути увагу на тримання