15 Серпня, 2023 р., 13:00
Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
15 Серпня, 2023 р., 12:57
    Мешканець Кривого Рогу з метою привласнення «донатів» захисникам України створив та адміністрував телеграм-канал, який є точною копією однойменного телеграм-каналу з аудиторією більше мільйона користувачів.
15 Серпня, 2023 р., 12:54
Роки людські насправді тільки миті,
15 Серпня, 2023 р., 12:48
Черговий раз шлемо наші слова вдячності мультидисциплінарній мобільній команді МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" за підтримки дитячого фонду Unicef, яка працює у Вараському районі за ось уже другий рік постійної підтримки наших закладів освіти і Центр культурних послуг Полицької ТГ .
13 Серпня, 2023 р., 13:00
Господи, чи хватить в тебе неба, щоб усіх в раю їх розселить?!
13 Серпня, 2023 р., 12:58
ДОРОГІ ЮНАКИ І ДІВЧАТА!
08 Серпня, 2023 р., 15:06
    Так, пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається, непрацездатним членам сім’ї (в тому числі дітям) годувальника, якому, зокрема, надано правовий статус особи, зниклої безвісти за особливих обставин (ст. 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).
08 Серпня, 2023 р., 15:05
За рідну домівку поклали життя вірні діти,
07 Серпня, 2023 р., 15:37
В травні, в м. Кропивницькому відбувся XXXІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів" (дистанційно).
07 Серпня, 2023 р., 15:32
6 серпня 2023 року жителі Полицька Територіальна Громада зі смутком та болем проводили в останню дорогу загиблого Героя Василя Рибачика. Мешканець с. Веретено загинув 31 липня поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області від кульового поранення в стрілецькому бою.