12 Листопада, 2023 р., 14:45
До сьогоднішньої доброї справи, поїздки в військовий шпиталь, вже не вперше долучилися о. Сергій, настоятель Хресто Воздвиженського храму с. Полиці та його прихожани зі смаколиками: печивом, цукерками, фруктами, Полицький волонтерський штаб з шкарпетками та нижньою білизною, наші «гості» військові з допомогою для побратимів і посестер у вигляді смаколиків, маленькі вихованці Ромейківського БК з індивідуальними подарунками і побажаннями воїнам під керівництвом Ганни Ляшик у вигляді наборів з засобами індивідуальної гігієни і смаколиками.
09 Листопада, 2023 р., 14:47
9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА
08 Листопада, 2023 р., 14:56
   Рятувальники ДСНС закликають громадян бути надзвичайно обережними при виявленні підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси.
08 Листопада, 2023 р., 14:55
   Чим небезпечна парковка на пожежному гідранті?
08 Листопада, 2023 р., 14:54
   Гепатит А – це заразна інфекційна хвороба, яка впливає на печінку. Цей вірус передається через забруднену воду та їжу, і може призвести до серйозних проблем із здоров’ям.
08 Листопада, 2023 р., 14:49
    Листопад – сезон «традиційного» спалювання листя. Хтось спалює, бо не хоче компостувати, інші – бо вважають, що це корисно для довкілля.
07 Листопада, 2023 р., 14:57
Все, що стосується безпеки, сьогодні надактуально. Полицький ліцей доєднався до коґорти закладів з інформаційними осередками вивчення і втілення алгоритмів різнопланових напрямків з безпекових питань.
07 Листопада, 2023 р., 14:51
   Хто має право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
06 Листопада, 2023 р., 14:59
   Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.