15 Жовтня, 2023 р., 12:53
  Рівно рік тому під Вугледаром під час виконання бойового завдання загинув ЗАХИСНИК УКРАЇНИ ПАПЕЖУК ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, житель нашої громади з с. Сошники, 1992 р. н.
11 Жовтня, 2023 р., 16:49
Бути корисним для України можна й у тилу. Внесок кожного українця зараз потрібен і важливий. І наша громада пишається кожним.
11 Жовтня, 2023 р., 16:39
   До 1 млн гривень на створення або розвиток бізнесу. Таку грантову допомогу від держави можуть отримати ветерани та члени їх сімей. Зокрема:
11 Жовтня, 2023 р., 16:38
Запрошуємо громадських активістів Волині та Рівненщини на спільний нетворкінг 27-28 жовтня 2023 року.
11 Жовтня, 2023 р., 16:36
Митна служба України офіційно повідомляє, що розповсюджена в деяких ЗМІ неперевірена інформація щодо виявлення на КПП «Захонь» угорською стороною значної суми валюти, яку буцімто переміщувала дружина заступника Міністра МВС України 29 вересня цього року, не знайшла свого підтвердження.
10 Жовтня, 2023 р., 16:42
Проблема торгівлі людьми набуває особливої актуальності на тлі загострення соціально-економічних проблем та війні в Україні. Для того, щоб не потрапити до рук шахраїв, рекомендуємо дотримуватись елементарних правил безпеки.
10 Жовтня, 2023 р., 16:41
    Інститут післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування запрошує випускників, які мають диплом бакалавра або магістра (спеціаліста), отримати другу вищу освіту за всіма
09 Жовтня, 2023 р., 16:43
   Вчора, 5 жовтня, був проведений DECIDE Film Festival «Ми вдома – в Україні», в межах якого не лише відзначили відеороботи учасників, а й обмінялися враженнями про роботу літніх дитячих клубів.
08 Жовтня, 2023 р., 16:47
  Пожежа може чатувати на громадян не лише в будинку, а й у дорозі. Часто відбуваються загорання в автомобілях, які можуть призвести до травм чи загибелі людей.
07 Жовтня, 2023 р., 16:45
   Пожежі в екосистемах - небезпечні і можуть мати серйозні наслідки для навколишнього середовища, тваринного світу та здоров‘я людей.