24 Жовтня, 2023 р., 12:49
   Діти з 14 років, які мають намір скасувати своє усиновлення, можуть звернутися по безоплатну правничу допомогу.
24 Жовтня, 2023 р., 12:47
  Чимало громадян плутають такі поняття як “житлова субсидія” та “пільга на житлово-комунальні послуги” і навіть часто вважають, що це різні назви однієї і тієї ж виплати.
24 Жовтня, 2023 р., 12:27
    Нагадуємо, що війна є важким травматичним емоційним періодом не тільки для дорослих, але й для дітей. Їм так само буває складно справлятися з емоційним навантаженням, що інколи може призводити до заподіяння шкоди своєму здоров’ю або навіть життю.
24 Жовтня, 2023 р., 12:26
    З настанням холодів зростає кількість виникнення пожеж в оселях громадян.
24 Жовтня, 2023 р., 12:25
    Навіть досвідчені грибники іноді помиляються, що вже казати про початківців. Тож рятувальники зібрали поради, як уникнути отруєння.
24 Жовтня, 2023 р., 12:24
    На сьогодні Україна входить до переліку країн, найбільш забруднених мінами! 30% території України є потенційно небезпечною!
18 Жовтня, 2023 р., 12:51
18 жовтня увесь світ відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
18 Жовтня, 2023 р., 12:50
   Найчастіше у пастку торгівців людьми потрапляють через працевлаштування.
17 Жовтня, 2023 р., 12:52
   Особливості визначення загального мінімального податкового зобов’язання платників податку - власників, орендарів, користувачів на інших умовах земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь (пункт 170.14 статті 170 Податкового кодексу України)
16 Жовтня, 2023 р., 12:57
Проблема торгівлі людьми набуває особливої актуальності на тлі загострення соціально-економічних проблем та війні в Україні. Для того, щоб не потрапити до рук шахраїв, рекомендуємо дотримуватись елементарних правил безпеки.