16 Листопада, 2023 р., 14:39
   Набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів» від 11 квітня 2023 року № 3039-IX, згідно з
16 Листопада, 2023 р., 12:20
16_листопада – Міжнародний день толерантності
14 Листопада, 2023 р., 14:42
   Випадки, коли спецтранспорту не поступаються дорогою, стаються досить часто.
14 Листопада, 2023 р., 14:40
    Якщо ви коли-небудь використовували генератор чи маєте намір це зробити, ці поради можуть виявитися корисними, щоб уникнути потенційних небезпек.
14 Листопада, 2023 р., 14:38
   Більшість побутових пожеж в оселях громадян виникає з вини самої людини. І дуже часто до цього призводить надмірне навантаження на електропроводку та ігнорування
14 Листопада, 2023 р., 14:35
Можна все життя жити на Україні і "бути українцем" лише за паспортом, а є ті, що живуть десятки років за кордоном, але душею і думками з Україною. Перші запитання в телефонних дзвінках: як Ви? Що у Вас? Можливо треба допомога?
14 Листопада, 2023 р., 12:21
13 Листопада, 2023 р., 14:44
Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину