26 Грудня, 2023 р., 15:55
На жаль, через війну вже сотні українських дітей загинули, тисячі отримали поранення, були депортовані до росії, втратили батьків, зазнали фізичного, сексуального чи психологічного насильства. Усі вони відповідно до частини 6 статті 30-1 Закону України “Про охорону дитинства” можуть отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. В народі його ще називають “дитина війни”. Проте юридично цей термін не дуже є коректним.
26 Грудня, 2023 р., 15:50
Друзі, важлива інформація щодо шахраїв. Зараз проходить масова розсилка фішингових листів на абонентів Київстар з темою «Заборгованість за договором Київстар».
26 Грудня, 2023 р., 10:33
"На жаль, Герої вмирають. Вони здобувають вічне життя й вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців".
25 Грудня, 2023 р., 15:48
З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
25 Грудня, 2023 р., 10:24
23 Грудня, 2023 р., 15:51
І знову наше дякую летить до далекої Німеччини. Цього разу за щирий патріотизм та донесення культури і традицій до керівництва International School Leipzig та відділу освіти міста Schulamt Stadt Leipzig.