28 Листопада, 2023 р., 11:50
  Постраждалі від насильства схильні мовчати про це з різних причин. Тому важливо вміти помічати ознаки, що можуть свідчити про насильство — для вчасної та ефективної допомоги.
27 Листопада, 2023 р., 12:07
   Поради щодо здорового медіаспоживання під час війни
27 Листопада, 2023 р., 11:53
   До пожежно-рятувальної служби часто надходять повідомлення із проханням про допомогу від громадян, котрі потрапили в різні ситуації. Проте, серед них, на жаль, часто
27 Листопада, 2023 р., 11:52
  Водіння авто при ожеледиці вважається найскладнішим для водія. Тому для кожного автовласника перший день на дорозі в ожеледицю завжди є важким і неочікуваним.
27 Листопада, 2023 р., 11:48
    Статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» визначено, що в разі, якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.
27 Листопада, 2023 р., 11:48
Яким буває насильство? Це не лише удари та синці, але й приниження, позбавлення найнеобхіднішого, контроль, шантаж тощо. Зараз пояснимо, які види насильства та як їх розрізнити.
27 Листопада, 2023 р., 11:47
   За кілька днів зима, а з нею і довгоочікувані Різдвяні та новорічні свята. Завбачливі громадяни вже завчасно готуються до них. А які ж зимові свята без гірлянди? Ними ж
27 Листопада, 2023 р., 11:47
    На календарі ще осінь, а на дворі вже зима. А отже є всі шанси переохолодитися. Тож нагадуємо основні лайфхаки про те, як захиститися від переохолодження та обмороження.
27 Листопада, 2023 р., 11:46
   Чадний газ — це продукт неповного згоряння палива: вугілля, газу, дров чи бензину.
25 Листопада, 2023 р., 11:51
  Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" розпочинається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і завершується 10 грудня, у День прав людини.