15 Січня, 2024 р., 14:26
   Пожежа вдома може стати катастрофою, якої легко уникнути, дотримуючись простих заходів безпеки.
15 Січня, 2024 р., 14:25
Основні поради водіям щодо їзди в ожеледицю:
15 Січня, 2024 р., 14:23
Поки в Україні точаться запеклі бої, де наші воїни відбивають ординську навалу російських нелюдів, громадяни в тилу допомагають як можуть, активна молодь — не виняток.
12 Січня, 2024 р., 12:28
   В Україні працюючі жінки та жінки, які займаються підприємницькою діяльністю, при оформленні листка непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами отримують відповідну допомогу.
12 Січня, 2024 р., 12:23
  Конфлікти між трудовим колективом та роботодавцем негативно впливають на роботу підприємства. Зміна умов праці, невчасно виплачена заробітна плата, зміни в колективному договорі чи невиконання законодавства про працю – це лише деякі з причин колективних трудових спорів. Сторонами колективного трудового спору (конфлікту) є наймані працівники на виробничому, галузевому або територіальному, національному рівнях та роботодавець.
12 Січня, 2024 р., 12:21
   Чадний газ – найпотужніша тиха загроза повсякдення, що може приховано та негативно вплинути на здоров'я і у мить обірвати життя. Він безбарвний і не має запаху, що робить його особливо небезпечним.
11 Січня, 2024 р., 12:19
   Через ожеледицю ніхто б не хотів стати «клієнтом» травматолога. А зараз для цього є всі умови. Тож зверніть увагу на прості поради, як уберегтися від неприємностей на слизькій
10 Січня, 2024 р., 12:18
    На сьогодні для нарахування пенсії необхідно мати не менше 15 років страхового стажу, до якого зараховуються лише ті періоди, за які було сплачено внески із заробітної плати не менше мінімального розміру, але у цьому випадку ви вийдете на пенсію у 65 років. Для того, щоб вийти на пенсію за віком досягнувши 60 років у 2024 році необхідно мати щонайменше – 31 рік страхового стажу, а у 2025 вже 32 і так до необхідних 35 років страхового стажу у 2028 році.