При розв'язанні спору, що виник між батьками щодо визначення імені, прізвища, по батькові дитини

13 Січня, 2022 р., 13:19
Для розв’язання спору, що виник між батьками щодо визначення імені, прізвища, по батькові дитини один з  батьків подає службі у справах дітей за  місцем проживання дитини: заяву, копію паспорта,  довідку з місця  реєстрації  (проживання),  копію свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу (у разі наявності). Служба у   справах   дітей   з  метою  вивчення  ситуації  та підготовки висновку щодо визначення або зміни прізвища,  імені  та по батькові дитини проводить бесіду з матір'ю, батьком та дитиною, якщо вона досягла такого віку та рівня розвитку, що може висловити свою думку. Рішення органу  опіки та піклування про розв'язання спору між батьками щодо визначення або зміни імені,  прізвища,  по  батькові дитини приймається  виконавчим комітетом сільської ради  з урахуванням висновку служби у справах дітей.