При розв'язанні спору між батьками щодо участі у вихованні дитини

14 Січня, 2022 р., 15:32
У  разі  виникнення  спору  між  батьками  щодо  участі у вихованні дитини один з батьків,  що проживає окремо  від  дитини, подає  службі  у  справах дітей за місцем проживання дитини заяву, копію паспорта,  довідку з місця  реєстрації  (проживання),  копію свідоцтва  про  укладення або розірвання шлюбу (у разі наявності),копію свідоцтва про народження дитини. Працівник служби у справах дітей проводить бесіду з батьками, а  у  разі  потреби,  також  з родичами дитини.  До уваги береться ставлення батьків до виконання батьківських  обов'язків,  особиста прихильність дитини до кожного з них, стан здоров'я дитини та інші обставини, що мають істотне значення. Після з'ясування обставин,  що призвели до  виникнення  спору між  батьками  щодо  участі  у вихованні дитини,  служба у справах дітей складає висновок. Участь у вихованні дитини та у разі потреби порядок побачення з   дитиною   того  з  батьків,  який  проживає  окремо  від  неї, встановлюються  рішенням  виконавчого комітету Полицької сільської ради  з  урахуванням  висновку  служби  у  справах дітей.