31сесія сільської ради 8 скликання

Порядок денний 31 сесії восьмого скликання

1. Про внесення змін до рішення сільської ради “ Про бюджет Полицької сільської територіальної громади на 2023 рік.

2. Про внесення змін у рішення сільської ради № 659 від 23 грудня 2022 року                                                                        Про затвердження структури апарату виконавчого комітету Полицької сільської ради на 2023 рік.

3. Про списання основних засобів.

4. Про внесення змін в рішення сільської ради № 203 від 19.05.2021 року,                     № 633 від 29 вересня 2022 року «Про створення комунального закладу Центр культурних послуг» Полицької сільської.

5. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщення Балаховицької гімназії Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області по вул. Єршова,13 в с.Балаховичі Вараського району Рівненської області(коригування)».

6. Про затвердження Стратегії розвитку Полицького ліцею Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області на 2023-2027 роки.

7. Про затвердження Стратегії розвитку Ромейківського ліцею Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області на 2023-2027 роки.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Острів Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Ромейки Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області.

10. Про затвердження технічної документації щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Озерузі Олександру Петровичу.

11. Про затвердження технічної документації щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Давідчик Людмилі Василівні.

12. Про затвердження технічної документації щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Федорчук Марії Дмитрівні.

13. Про затвердження технічної документації щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тарасюку Федору Кіндратовичу.

14. Про затвердження технічної документації щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Стояну Сергію Андрійовичу.

15. Про затвердження технічної документації щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Стоян Ганні Євтухівні.

16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Рубасі Вірі Миколаївні.

17. ГУ НП в Рівненській області № 2793/116/04/20-2023 від 16.05.2023 про виділення коштів для забезпечення службового автомобіля поліцейського офіцера громади Полицької ТГ паливно- мастильними матеріалами у сумі 60 000 гривень.