Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

34 сесія 8 скликання

 

                                                           

У К Р А Ї Н А

 

ПОЛИЦЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

ВАРАСЬКОГО  РАЙОНУ  РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

ПЛЕНАРНОГО  ЗАСІДАННЯ

                ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ   СІЛЬСЬКОЇ    РАДИ

( ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ )

 

08 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

                                       ( рішення № 796-831)

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                     2023 рік

 

               

                                                             

УКРАЇНА

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХIV сесія VIIІ скликання

 

ПРОТОКОЛ

пленарне засідання тридцять четвертої сесії сільської  ради

 

08 вересня 2023 року

Місце проведення : зала засідань Полицької сільської ради

Час проведення : початок об 11.00 год., закінчення о 12.30 год.

 

Всього обрано депутатів – 22, 2 депутати достроково склали повноваження, загальна кількість депутатів ради – 20, присутніх-12 депутатів.

   

Список присутніх депутатів на сесії сільської ради додається (додаток 1).

 

   На сесію сільської ради запрошені та присутні: Лесько Руслана Василівна, заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів, Переходько Любов Сергіївна, начальник фінансового відділу, Красненко Ольга Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, Мелещук Тетяна Василівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, Вирста Наталія Миколаївна, головний спеціаліст з правового забезпечення, Прокопчук Марія Гнатівна, начальник відділу земельних відносин, Калушка Ірина Іванівна, директор КУ “ Центр надання соціальних послуг”, Горелова Марія Петрівна, директор КНП “Полицький ЦПМСД”, Мельничук Наталія Іванівна, директор ЗДО “ Калинонька”, Бутеєць Наталія Володимирівна, директор Балаховицької гімназії, Лисько Анна Миколаївна, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

 

 

                          Лічильну комісію обрано в складі трьох чоловік:

Бекеша Леся Петрівна – депутат виборчого  округу № 4, голова комісії

Ковальчук Сергій Петрович- депутат виборчого округу № 7,  секретар комісії  

                

Стельмах Надія Володимирівна- депутат виборчого округу № 1, член комісії

Прозвучав ГІМН.

Хвилиною мовчання вшанували память загиблих воїнів- героїв.

  Прозвучала пропозиція від сільського голови про включення в порядок денний питання:

 

                     Внести зміни у порядок денний

1. Про розгляд листа Вараської районної державної військової адміністрації                

№ 2363/01-42/23 від 29.08.2023 щодо формування у поточному році резервного фонду місцевого бюджету до 1% бюджету сільської ради.

 

2. Про внесення змін у рішення сільської ради № 651 від 23.12. 2022 “Про затвердження Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні та підтримки членів їх сімей по Полицькій сільській раді на 2023 рік”

3.  ДУ “ Полицька виправна колонія ( № 76)” щодо виділення коштів в сумі

100,4 тис. гривень для приведення належного технічного стану спец автомобіля ЗИЛ-130 АЦ-40 та придбання запчастин до нього для забезпечення належного виконання функцій з локалізації та ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій, підтримання в постійній бойовій готовності техніки та виділення коштів в сумі 46,4 тис. гривень для придбання аудіовізуальних, електронних та інших технічних засобів, з метою попередження і недопущення вчинення засудженими злочинів та порушень установленого порядку відбування покарання, забезпечення безпеки засуджених.

 

4. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» загальною площею 0,0027 га, в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території     Полицької  сільської ради   Вараського району  Рівненської області.

 

5. Про  затвердження  проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» загальною площею 0,0008 га в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території     Полицької  сільської ради   Вараського району  Рівненської області.

 

6. Про дострокове припинення повноважень депутата багатомандатного

виборчого округу № 1 Полицької сільської ради Юсько Миколи Степановича.

 

Голосували:

за- 12 депутатів

 

 

 

                                 П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

                                  ІЗ ВНЕСЕНИМИ ЗМІНАМИ:

1. Звіт про виконання бюджету сільської ради  за 1 півріччя 2023 року.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради “ Про бюджет Полицької

сільської територіальної громади на 2023 рік”.

3.Про розгляд листа Вараської районної державної військової адміністрації                

№ 2363/01-42/23 від 29.08.2023 щодо формування у поточному році резервного фонду місцевого бюджету до 1% бюджету сільської ради.

 

4. Розгляд клопотання 6 Державного пожежно- рятувального загону ГУ

ДСНС України у Рівненській області № 62351-337/6235/5 від 14.07.2023 щодо надання коштів в сумі 110 тисяч гривень.

5. Вараська районна військова адміністрація, лист № 2550/01-40/23 від

06.07.2023 щодо виділення іншої субвенції з бюджету сільської ради районному бюджету щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Вараському районі на 2023 рік в сумі 50 тисяч гривень.

6. ДУ “ Полицька виправна колонія ( № 76)” щодо виділення коштів в сумі

100,4 тис. гривень для приведення належного технічного стану спец автомобіля ЗИЛ-130 АЦ-40 та придбання запчастин до нього для забезпечення належного виконання функцій з локалізації та ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій, підтримання в постійній бойовій готовності техніки та виділення коштів в сумі 46,4 тис. гривень для придбання аудіовізуальних, електронних та інших технічних засобів, з метою попередження і недопущення вчинення засудженими злочинів та порушень установленого порядку відбування покарання, забезпечення безпеки засуджених.

 

7. Про внесення змін у рішення сільської ради № 651 від 23.12. 2022 “Про затвердження Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні та підтримки членів їх сімей по Полицькій сільській раді на 2023 рік”

8. Про внесення змін у рішення сільської ради № 646 від 23.12.2022 року Про

“Програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти Полицької сільської територіальної громади на 2023 рік”.

9. Про внесення змін у рішення сільської ради № 507 від 24.12.2021р., № 678 від 22.02.2023 р. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2022-2025 роки.

10. Про внесення змін у рішення сільської рали № 653 від 23.12.2022 року,                      № 676 від 22.02.2023 року , № 788 від 05.07.2023 року “Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства                “ Полицький Центр первинної медико-санітарної допомоги” Полицької сільської ради на 2023-2024 роки”. 

 

11. Про затвердження програми забезпечення виплати одноразової грошової допомоги після закінчення закладу загальної середньої освіти або придбання одягу і взуття дітям сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування Полицької сільської ради.

 

12. Розгляд клопотання КНП “ Полицький ЦПМСД” Полицької сільської ради про затвердження стратегічного плану розвитку підприємства на 2023-2024 роки.

 

13. Про затвердження стратегії закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Калинонька с. Полиці загального розвитку Вараського району Рівненської області.

 

14. Про затвердження стратегії Балаховицької гімназії Вараського району Рівненської області.

 

15. Про затвердження мережі закладів на 2027 рік.

 

16. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти, груп подовженого дня, класів із вечірньою формою навчання, закладів дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік.

17. Про внесення змін  у рішення сільської ради № 470 від 03.11.2021 року                           “Про затвердження Переліку об’єктів  комунальної власності Полицької сільської територіальної громади”.

 

18. Про передачу компютерної техніки та офісних меблів з балансу Полицької сільської ради на баланс комунальної  установи “ Центр надання соціальних послуг”.

 

19. Про надання соціальних послуг догляд вдома за рахунок бюджетних коштів               ( безоплатно) до кінця 2023 року КУ “ Центр надання соціальних послуг” Полицької сільської ради.

 

20. Розгляд заяви Свінціцької Наталії Іванівни  про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Дідка Валерія Івановича.

 

21. Розгляд заяви Стадницької Лідії Іванівни про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Стадницького Ярослава Ярославовича.

 

22. Розгляд заяви Назарчук Людмили Василівни про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Назарчука Івана Володимировича.

 

23. Розгляд заяви Кравчук Валентини Дмитрівни про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Кравчука Миколи Яковича.

 

24. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності.

 

25. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Давідчик Тетяні Петрівні.

 

26. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мохнар Петру Володимировичу.

 

27. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мережі Петру Андрійовичу.

 

28. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Килюшик Ніні Яківні.

 

29. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Люк Катерині Яківні.

 

30. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пешко Любові Дем’янівні.

 

31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гальчик Зої Пилипівни, цільове призначення  якої змінюються для індивідуального садівництва.

 

32. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» загальною площею 0,0027 га, в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території     Полицької  сільської ради   Вараського району  Рівненської області.

 

33. Про  затвердження  проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» загальною площею 0,0008 га в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території     Полицької  сільської ради   Вараського району  Рівненської області.

 

 

34. Про поновлення договору оренди  земельної ділянки Гугало Ірини Василівни   для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі.    

 

35. Про надання щорічної основної відпустки сільському голові Озерузі Миколі Костянтиновичу.    

 

36. Про дострокове припинення повноважень депутата багатомандатного

виборчого округу № 1 Полицької сільської ради Юсько Миколи Степановича.

   Перед розглядом питань порядку денного сільський голова нагадав про особливості врегулювання конфлікту інтересів, що виникають у діяльності окремих категорій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачені статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції»:

- «Перед розглядом питань порядку денного нагадуємо, що відповідно статті 35  «Особливості врегулювання конфлікту інтересів, що виник у діяльності окремих категорій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» Закону України «Про запобігання корупції»  у разі виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів у особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняної до неї особи, яка входить до складу колегіального органу (комітету, комісії, колегії тощо), вона не має права брати участь у прийнятті рішення цим органом.

   Про конфлікт інтересів такої особи може заявити будь-який інший член відповідного колегіального органу або учасник засідання, якого безпосередньо стосується питання, що розглядається. Заява про конфлікт інтересів члена колегіального органу заноситься в протокол засідання колегіального органу.

   У разі якщо неучасть особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняної до неї особи, яка входить до складу колегіального органу, у прийнятті рішень цим органом призведе до втрати правомочності цього органу, участь такої особи у прийнятті рішень має здійснюватися під зовнішнім контролем. Рішення про здійснення зовнішнього контролю приймається відповідним колегіальним органом».

 

 

            Переходимо до розгляду питання порядку денного

1. С Л У Х А Л И: звіт про виконання бюджету сільської ради  за 1 півріччя 2023 року.

 

В И С Т У П И Л И: Переходько Любов Сергіївна начальник фінансового відділу

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 796 додається).

2. С Л У Х А Л И: про внесення змін до рішення сільської ради “Про бюджет Полицької сільської територіальної громади на 2023 рік.

 

В И С Т У П И Л И: Переходько Любов Сергіївна начальник фінансового відділу

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 797 додається).

3. С Л У Х А Л И: про розгляд листа Вараської районної державної військової адміністрації  № 2363/01-42/23 від 29.08.2023 щодо формування у поточному році резервного фонду місцевого бюджету до 1% бюджету сільської ради.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 798 додається).

4. С Л У Х А Л И: про розгляд клопотання 6 Державного пожежно- рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області № 62351-337/6235/5 від 14.07.2023 щодо надання коштів в сумі 110 тисяч гривень.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-0  депутатів

проти-12

утримались-0  

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 799 додається).

5.  С Л У Х А Л И: про розгляд листа  Вараської районної військової адміністрації,  № 2550/01-40/23 від 06.07.2023 щодо виділення іншої субвенції з бюджету сільської ради районному бюджету щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Вараському районі на 2023 рік в сумі 50 тисяч гривень.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 800 додається).

6. С Л У Х А Л И: про розгляд клопотання ДУ “ Полицька виправна колонія ( № 76)” щодо виділення коштів в сумі 100,4 тис. гривень для приведення належного технічного стану спец автомобіля ЗИЛ-130 АЦ-40 та придбання запчастин до нього для забезпечення належного виконання функцій з локалізації та ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій, підтримання в постійній бойовій готовності техніки та виділення коштів в сумі 46,4 тис. гривень для придбання аудіовізуальних, електронних та інших технічних засобів, з метою попередження і недопущення вчинення засудженими злочинів та порушень установленого порядку відбування покарання, забезпечення безпеки засуджених.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 801 додається).

7. С Л У Х А Л И: про внесення змін у рішення сільської ради № 651 від 23.12. 2022 “Про затвердження Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні та підтримки членів їх сімей по Полицькій сільській раді на 2023 рік”.

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 802 додається).

8. С Л У Х А Л И: про внесення змін у рішення сільської ради № 646 від 23.12.2022 року Про “Програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти Полицької сільської територіальної громади на 2023 рік”.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова, Красненко Ольга Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 803 додається).

9. С Л У Х А Л И: про внесення змін у рішення сільської ради № 507 від 24.12.2021р., № 678 від 22.02.2023 р. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2022-2025 роки.

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова, Красненко Ольга Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 804 додається).

10. С Л У Х А Л И: про внесення змін у рішення сільської рали № 653 від 23.12.2022 року,  № 676 від 22.02.2023 року , № 788 від 05.07.2023 року “Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  “ Полицький Центр первинної медико-санітарної допомоги” Полицької сільської ради на 2023-2024 роки”. 

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова.

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 805 додається).

11. С Л У Х А Л И: про затвердження програми забезпечення виплати одноразової грошової допомоги після закінчення закладу загальної середньої освіти або придбання одягу і взуття дітям сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування Полицької сільської ради.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова, Красненко Ольга Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 806 додається).

12. С Л У Х А Л И: про розгляд клопотання КНП “ Полицький ЦПМСД” Полицької сільської ради про затвердження стратегічного плану розвитку підприємства на 2023-2024 роки.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

 

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 807 додається).

 

13. С Л У Х А Л И: про затвердження стратегії закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Калинонька с.Полиці загального розвитку Вараського району Рівненської області.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова, Красненко Ольга Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 808  додається).

14. С Л У Х А Л И: про затвердження стратегії Балаховицької гімназії Вараського району Рівненської області.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова, Красненко Ольга Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 809 додається).

15. С Л У Х А Л И: про затвердження мережі закладів на 2027 рік.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова, Красненко Ольга Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 810 додається).

16. С Л У Х А Л И: про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти, груп подовженого дня, класів із вечірньою формою навчання, закладів дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік.

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова, Красненко Ольга Петрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 811 додається).

17. С Л У Х А Л И: про внесення змін  у рішення сільської ради № 470 від 03.11.2021 року “Про затвердження Переліку об’єктів  комунальної власності Полицької сільської територіальної громади”.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 812  додається).

18. С Л У Х А Л И: про  передачу компютерної техніки та офісних меблів з балансу Полицької сільської ради на баланс комунальної  установи “Центр надання соціальних послуг”.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 813 додається).

19. С Л У Х А Л И: про надання соціальних послуг догляд вдома за рахунок бюджетних коштів ( безоплатно) до кінця 2023 року КУ “ Центр надання соціальних послуг” Полицької сільської ради.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова, Калушка Ірина Іванівна, директор КУ “ Центр надання соціальних послуг”.

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 814 додається).

20. С Л У Х А Л И: про розгляд заяви Свінціцької Наталії Іванівни  про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Дідка Валерія Івановича.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 815  додається).

21. С Л У Х А Л И: про розгляд заяви Стадницької Лідії Іванівни про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Стадницького Ярослава Ярославовича.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 816 додається).

22. С Л У Х А Л И: про розгляд заяви Назарчук Людмили Василівни про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Назарчука Івана Володимировича.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 817 додається).

23. С Л У Х А Л И: про розгляд заяви Кравчук Валентини Дмитрівни про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Кравчука Миколи Яковича.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 818 додається).

24. С Л У Х А Л И: про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 819 додається).

25. С Л У Х А Л И: про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)           гр. Давідчик Тетяні Петрівні.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 820 додається).

26. С Л У Х А Л И: про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                    гр. Мохнар Петру Володимировичу.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 821 додається).

27. С Л У Х А Л И: про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                   гр. Мережі Петру Андрійовичу.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 822 додається).

28. С Л У Х А Л И: про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              гр. Килюшик Ніні Яківні.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 823 додається).

29 С Л У Х А Л И: про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                  гр. Люк Катерині Яківні.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 824 додається).

30. С Л У Х А Л И: про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                       гр. Пешко Любові Дем’янівні.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 825 додається).

31. С Л У Х А Л И: про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гальчик Зої Пилипівни, цільове призначення  якої змінюються для індивідуального садівництва.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 826 додається).

32. С Л У Х А Л И: про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» загальною площею 0,0027 га, в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території     Полицької  сільської ради   Вараського району  Рівненської області.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Озвучено встановити орендну  плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Голосували за-12  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 827 додається).

33. С Л У Х А Л И: про затвердження  проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» загальною площею 0,0008 га в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на території     Полицької  сільської ради   Вараського району  Рівненської області.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Озвучено встановити орендну  плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 828 додається).

34. С Л У Х А Л И: про поновлення договору оренди  земельної ділянки Гугало Ірини Василівни   для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі.  

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-  депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 829 додається).

35. С Л У Х А Л И: про надання щорічної основної відпустки сільському голові Озерузі Миколі Костянтиновичу.    

 

В И С Т У П И Л И: Рубець Галина Павлівна, секретар сільської ради

Голосували за- 12 депутатів   

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 830 додається).

36. С Л У Х А Л И: про дострокове припинення повноважень депутата багатомандатного виборчого округу № 1 Полицької сільської ради Юсько Миколи Степановича.

 

В И С Т У П И Л И: Озеруга Микола Костянтинович, сільський голова

Голосували за-11  депутатів 

проти-1 Бортник В.М. депутат в.о.№ 6 

В И Р І Ш И Л И: ( рішення № 831  додається).

Питання порядку денного пленарного засідання тридцять четвертої сесії сільської ради  розглянуті.

 

Пленарне засідання  сесії сільської ради восьмого скликання оголошується  закритим.

 

Дякую за участь у роботі.

Прозвучав ГІМН.

 

Сільський голова                                                                 Микола ОЗЕРУГА

https://rada.info/upload/users_files/04388320/578c1b221d8e8340a76e936a0ffa5a87.zip

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь