Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості)

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Восьма сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

10  серпня 2020 року                                                                                                           №

Про надання дозволу на розроблення технічної документації

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр.Музики Анатолія Митрофановича, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, статей 40,120,121,125 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати гр. Музиці Анатолію Митрофановичу дозвіл на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500га за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови в с. Полиці, хутір Кургани,14, Володимирецького району Рівненської області.

2. Гр. Музиці Анатолію Митрофановичу у місячний термін звернутись до суб’єктів господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості).

3. Після погодження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) у порядку встановленому статтею 186 п.1 Земельного кодексу України та реєстрації земельної ділянки у Відділі у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області подати її до Полицької сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

Сільський голова                                                       М.К.Озеруга

05 Серпня, 2020 р., 17:02