При позбавленні батьківських справ

13 Січня, 2022 р., 12:50
Заява одного з батьків, на чиєму утриманні знаходиться дитина; Копія документу, що посвідчує особу матері (батька); Копія свідоцтва про укладання (розірвання) шлюбу; Копія   свідоцтва  про  народження   дитини; Довідка з місця реєстрації дитини, батьків; Довідка з місця навчання дитини; Характеристика  з  місця  навчання  дитини із зазначенням участі батьків у її вихованні; Довідка практичного психолога після бесіди з дитиною із зазначенням участі батьків  у її вихованні; Пояснення класного керівника про роботу  з сім’єю; Довідка з місця роботи матері (батька), довідка про заробітну плату; Характеристика з місця роботи матері (батька) або з місця проживання; Інформація, що свідчить про невиконання батьківських обов’язків щодо дитини (довідки з кримінальної міліції, виконавчої служби, суду, нарколога, психіатра, дільничого,); Акт обстеження житлово-побутових умов за місцем проживання дитини та батьків; Пояснення (заяви) від батьків про причини ухилення від виконання батьківських обов’язків; Пояснення (заяви) від  свідків про виконання батьками своїх батьківських обов’язків щодо  дитини.