35 сесія 8 скликання

Розпорядження про сесію

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 35 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

08.11.2023 року

1. Про виконання бюджету сільської ради  за 9 місяців 2023 року.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради “ Про бюджет Полицької

сільської територіальної громади на 2023 рік”.

3. Розгляд листа Вараської районної ради № 01/15-77р від 07.09.2023 щодо

надання субвенції Вараському районному бюджету в сумі 30 000 грн. на організаційне, інформаційно- аналітичне та матеріально- технічне забезпечення діяльності ради.

4. Про безоплатну передачу у власність ПрАТ «Рівнеобленерго» електромережу

10-0,4 кВ в житловому мікрорайонні «Ризок» в с.Полиці, Вараського району.

5. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування

«Асоціація міст України».

6. Про внесення зміни в рішення сільської ради № 505 від 24.12.2021 року

“Про затвердження Програми соціальної підтримки дітей пільгових категорій Полицької територіальної громади на 2022-2025 роки|” та затвердити в новій редакції.

7. Про передачу майна з державної до комунальної форми власності.

8. Про внесення змін до штатного розпису Балаховицької гімназії Полицької

сільської ради Вараського району Рівненської області.

9. Розгляд клопотання Адміністрації Балаховицької гімназії щодо облаштування фортифікаційної споруди подвійного призначення (укриття) на території навчального закладу.

10. Про прийняття в комунальну власність провулка Медичний, що в                             с. Полиці.

11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності під об’єктом нерухомості - адміністративне приміщення Полицької сільської ради в                                с. Ромейки, вул. Миру,2 Вараського району Рівненської області.

12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності під об’єктом нерухомості - адміністративне приміщення Полицької сільської ради в с. Полиці, вул. Б.Хмельницького,12а Вараського району Рівненської області.

13. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо          встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                   гр. Марчуку Володимиру Ничипоровичу.

14. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Анчуку Петру Антоновичу.

15. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)               гр. Тебневій Аллі Вікторівні.

16. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                    гр. Давідчик Галині Миколаївні.

17. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                   гр. Вознюк Софії Миронівні.

18. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної  ділянки у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)                   гр. Шафранській Світлані Сергіївні.

19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки громадянці Гальчик Зої Пилипівни, цільове призначення якої змінюються для індивідуального садівництва.

20. ДП “Рівненський науково- дослідний та проектний інститут землеустрою”

про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки, яка перебуває у власності ДП “Регіон- Інвест” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель  та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

21. Про поновлення договору оренди  земельної ділянки Гугало Ірини

Василівни для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться в с. Острів.

22. Розгляд заяви Мирончук Віри Григорівни про надання одноразової

матеріальної допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця Мирончука Артема Вікторовича.

23. Розгляд заяви Стадницької Лідії Іванівни про надання одноразової

матеріальної допомоги на встановлення памятника по загиблому сину Стадницькому Ярославу Ярославовичу.

24. Розгляд заяви Потапенко Петра Степановича про надання одноразової

матеріальної допомоги на післяопераційне лікування.

Проєкти рішень сесії: