15 Січня, 2024 р., 14:26
   Пожежа вдома може стати катастрофою, якої легко уникнути, дотримуючись простих заходів безпеки.
15 Січня, 2024 р., 14:25
Основні поради водіям щодо їзди в ожеледицю:
15 Січня, 2024 р., 14:23
Поки в Україні точаться запеклі бої, де наші воїни відбивають ординську навалу російських нелюдів, громадяни в тилу допомагають як можуть, активна молодь — не виняток.
12 Січня, 2024 р., 12:28
   В Україні працюючі жінки та жінки, які займаються підприємницькою діяльністю, при оформленні листка непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами отримують відповідну допомогу.
12 Січня, 2024 р., 12:23
  Конфлікти між трудовим колективом та роботодавцем негативно впливають на роботу підприємства. Зміна умов праці, невчасно виплачена заробітна плата, зміни в колективному договорі чи невиконання законодавства про працю – це лише деякі з причин колективних трудових спорів. Сторонами колективного трудового спору (конфлікту) є наймані працівники на виробничому, галузевому або територіальному, національному рівнях та роботодавець.
12 Січня, 2024 р., 12:21
   Чадний газ – найпотужніша тиха загроза повсякдення, що може приховано та негативно вплинути на здоров'я і у мить обірвати життя. Він безбарвний і не має запаху, що робить його особливо небезпечним.
11 Січня, 2024 р., 12:19
   Через ожеледицю ніхто б не хотів стати «клієнтом» травматолога. А зараз для цього є всі умови. Тож зверніть увагу на прості поради, як уберегтися від неприємностей на слизькій