23 Січня, 2024 р., 15:47
    Дії населення при виявленні вибухонебезпечних предметів, сучасних боєприпасів та саморобних пристроїв, які використовуються в терористичних цілях:
21 Січня, 2024 р., 16:04
Протягом минулого тижня намагалися раціонально використати зібрані нашими небайдужими мешканцями під час різдвяних піснеспівів кошти, не забуваючи тримати руку на пульсі потреб захисників.
21 Січня, 2024 р., 15:55
СБУ попереджає про фішингову розсилку нібито від її імені та закликає не скачувати шкідливі файли.
20 Січня, 2024 р., 15:59
За підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Полицька Територіальна Громада , в спортивній залі Полицький ліцей вже втретє проходили змагання з волейболу на Кубок територіальної громади. Шквал емоцій, шалений драйв і неймовірний вкид адреналіну добре поганяли кров вболівальникам.
20 Січня, 2024 р., 15:58
   Їх знає весь світ як кіборгів. Вони стояли непохитно 242 дні і ночі.
20 Січня, 2024 р., 15:53
   Що важливо знати батькам для безпеки їхніх дітей онлайн. Про ознаки в поведінці дітей, які можуть викликати занепокоєння; поради, які батьки можуть дати своїм дітям, щоб вберегти їх від онлайн-зловмисників; базові рекомендації, як вчити дитину безпечної поведінки в інтернеті.
18 Січня, 2024 р., 15:50
   Сьогодні попри дощову погоду на території Балаховицькоі гімназії було людно і весело. Протягом чотирьох років школярі здобували освіту в дві зміни у дошкільному закладі, так як приміщення школи перебувало в аварійному стані і потребувало капітального ремонту. Ще у 2019 році його ніби почали…
18 Січня, 2024 р., 15:37
   Пожежі в оселях громадян через пічне опалення в зимовий період є досить поширеними. Причиною цього в більшості випадків є недотримання правил пожежної
16 Січня, 2024 р., 14:22
    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року №214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану» (далі – Постанова) соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що була призначена, продовжується на період воєнного стану та протягом одного місяця після його припинення чи скасування, а саме:
16 Січня, 2024 р., 14:20
   Домашнє насильство полягає у тому, що воно відбувається у колі близьких одне одному людей (подружжя, батьків та дітей, інших родичів, членів сім’ї тощо).