01 Березня, 2024 р., 15:57
З приходом теплих днів почав горіти сухостій: небезпека, штрафи та відповідальність
27 Лютого, 2024 р., 15:56
У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.
27 Лютого, 2024 р., 15:53
Благодійність завжди була властива українському народу. Однак щоразу, коли хтось робить для нас щось приємне чи важливе, бракує слів. Нібито й хочемо висловити все, що відчуваєм, а вдається саме «дякую» та «дуже дякую». Проте мова не про нас. Зараз є люди, які роблять цей світ добрішим – це Збройні Сили України - серце українського народу, яке б'ється за його свободу. І насправді ніяких слів не вистачить, щоб повною мірою висловити їм вдячність. Треба щоб вони просто це відчули і відчували, адже справжні почуття не в словах, а в душі і на ділі.
26 Лютого, 2024 р., 15:22
Учора Президент України Володимир Зеленський у межах форуму «Україна. Рік 2024» дав прес-конференцію. Глава держави розповів журналістам про своє бачення щодо багатьох актуальних питань.
22 Лютого, 2024 р., 12:05
    На превеликий жаль, люди часто не дотримуються елементарних правил пожежної безпеки в побуті. Це призводить до пожеж, якими не лише знищується майно, а й внаслідок яких гинуть луди…
22 Лютого, 2024 р., 12:04
    Слідкуйте за прогнозом погоди та повідомленнями про ризик паводку. Зверніть увагу на попередження про евакуацію та будьте готові негайно залишити дім.
22 Лютого, 2024 р., 12:02
Як правильно користуватися вогнегасником?
22 Лютого, 2024 р., 12:01
Інформаційна кампанія з метою профілактики отруєння бджіл, підвищення рівня обізнаності щодо вимог законодавства у сфері бджільництва, в тому числі застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, а також алгоритму
21 Лютого, 2024 р., 12:06
   Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови.
20 Лютого, 2024 р., 11:59
    Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві, на Майдані, вулицях Інститутській та Грушевського.