18 Лютого, 2024 р., 11:57
Сьогодні у м. Вараш проходив Кубок з волейболу, котрий приурочено Героям Небесної Сотні.
18 Лютого, 2024 р., 11:53
Дружна родина, шквал адреналіну, можливість отримати нові знайомства та знайти однодумців - все це поєднав чудовий спортивний захід, що вкотре проходив цього разу в стінах спортивної зали Заболоттівської гімназії - ІІ тур обласної спортивної гри "Сімейні перегони. Разом до перемоги". Основна мета цього заходу - це стимулювання активного сімейного дозвілля. І саме таким воно стало для нашої сім'ї Переходьків, які впевнено вибороли І місце. Неймовірні молодці, чудова згуртована сім'я. Вітаємо наполегливих. Так тримати.
16 Лютого, 2024 р., 11:50
Інформаційні матеріали щодо примусової праці: як розпізнати та уникнути.
15 Лютого, 2024 р., 11:47
   Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж вараські рятувальники закликають краян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.
15 Лютого, 2024 р., 11:46
    А чи цікавились ви за скільки часу згорає автомобіль? Як запобігти пожежі автомобіля, та що робити якщо ваше авто все ж загорілось!?
14 Лютого, 2024 р., 11:44
Ламінування документів: користь чи шкода
12 Лютого, 2024 р., 11:39
В неділю, 10.02., на базі спортивної зали Сарненського ліцею "Лідер" пройшов 8 тур відкритого чемпіонату Сарненського району з волейболу серед команд першої ліги сезону 2023-2024.
07 Лютого, 2024 р., 12:44
Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно
07 Лютого, 2024 р., 12:41
СКАЗ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ І ЯК УБЕРЕГТИСЯ