10 Січня, 2024 р., 12:18
    На сьогодні для нарахування пенсії необхідно мати не менше 15 років страхового стажу, до якого зараховуються лише ті періоди, за які було сплачено внески із заробітної плати не менше мінімального розміру, але у цьому випадку ви вийдете на пенсію у 65 років. Для того, щоб вийти на пенсію за віком досягнувши 60 років у 2024 році необхідно мати щонайменше – 31 рік страхового стажу, а у 2025 вже 32 і так до необхідних 35 років страхового стажу у 2028 році.
10 Січня, 2024 р., 11:49
     Щоб бути повноцінним власником земельної ділянки чи паю, потрібно, щоб їм був присвоєний кадастровий номер. Сертифікат на земельну частку (пай), або державний акт на право власності на землю без кадастрового номера — не закріплює право власності на земельну ділянку.
09 Січня, 2024 р., 11:47
Які суми доходу дають право на безоплатну допомогу із зверненням до суду у 2024 році
06 Січня, 2024 р., 11:46
Взаємодіяти з Пенсійним фондом України (далі – ПФУ) можна набагато легше та оперативніше зареєструвавшись в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua ).
06 Січня, 2024 р., 11:43
    Для людей з інвалідністю у суспільстві досі існують певні бар'єри. Але несприйняття когось, хто відрізняється від решти колективу, неприйняття людей через стереотипи — також бар'єр.
05 Січня, 2024 р., 12:44
На прохання сестри, цінуючи подвиг ГЕРОЯ, приділіть одну хвилину свого часу на підписання петиції, це не так багато.
05 Січня, 2024 р., 12:42
  Цьогоріч у зв’язку з переходом на новоюліанський календар Хрещення Господнє українці відзначатимуть 6 січня.
05 Січня, 2024 р., 12:40
  Вихід на лід може бути вкрай небезпечним. Виходячи на змерзлу водойму, слід дотримуватися таких правил:
05 Січня, 2024 р., 12:38
04 Січня, 2024 р., 12:42
   Кабмін вніс зміни до постанови, яка передбачає процедуру отримання посвідчення члена сім’ї зниклого безвісти чи загиблого військовослужбовця. Це посвідчення дає гарантії для отримання передбаченого державою соціального забезпечення для цих категорій населення.