02 Січня, 2024 р., 10:39
    Напередодні Нового року до нас завітали в гості "Театр Тіней" з м. Київ. Феєрична вистава за біблійним сюжетом про народження Ісуса, неймовірні сюжети та талановиті актори, чудові декорації, солодкі подарунки, цікаві конкурси і молитва про спокій і мир в Україні. Це вже другий їх виступ в Полицях. Вперше вони демонстрували виставу декілька років тому до Дня матері з чорно-білим сюжетом. Сьогодні їх майстерність і можливості виросли в рази. Дякуємо. Окреме спасибі Андрію Озерузі, Івану Стаднику та активній молоді Церкви ХВЄ с. Полиці.
30 Грудня, 2023 р., 10:35
Честь і слава МУЖНІМ І ВІДВАЖНИМ! Бережи, Боже, кожного захисника.
29 Грудня, 2023 р., 12:24
Розуміння своїх прав у сфері праці гарантують непорушність трудових прав і їх захист у разі потреби. Хтось працює на себе, а хтось обирає шлях найму та укладає трудовий договір.
29 Грудня, 2023 р., 12:23
   Лише в грудні на водоймах країни загинули 30 людей, серед них 1 дитина. За нинішніх погодних умов просимо утриматися від виходу на кригу, у тому числі для риболовлі.
29 Грудня, 2023 р., 12:22
    Рік, що минає був досить плідним в плані створення класів безпеки на базі навчальних закладів у всіх територіальних громадах Вараського району.
29 Грудня, 2023 р., 12:21
    Кожна третя пожежа на території Вараського району з початку року виникла через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок та
28 Грудня, 2023 р., 12:26
    Враховуючи положення статті 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та Порядку підтвердження наявного стажу роботи для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 № 637 (далі – Порядок № 637), основним документом, що підтверджує стаж роботи за період до впровадження персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (до 01.07.2000 (в окремих випадках до 01.01.1998), є трудова книжка.
28 Грудня, 2023 р., 09:53
Підтримувати військових на фронті — святий обов'язок та добра традиція для тилу. Приємно усвідомлювати і знати, що моя Полицька Територіальна Громада вчергове причетна до хорошої справи.