15 Грудня, 2022 р., 14:39
    ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:  Як оформити статус інвалідності дитини?  На яку допомогу можна розраховувати та як її отримати?  Як говорити з дитиною про інвалідність? Де шукати психологічної підтримки?  Як облаштувати домашній та освітній простір?  Що таке інклюзивна освіта та як записати дитину до садочка та школи?  Що потрібно знати вчителям та іншим фахівцям?Завантажуйте та отримуйте відповіді за посиланням  https://rada.info/upload/users_files/04388320/7ff7a8601f053fd9ad2108bf353a545d.pdf
15 Грудня, 2022 р., 14:36
1. Кому призначається житлова субсидія і на кого вона розраховується? Право на отримання житлової субсидії мають мешканці домогосподарств, які проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги.
15 Грудня, 2022 р., 12:20
    З початку цього тижня рятувальники Вараського району відвідали 9 навчальних закладів у Локницькій, Антонівській, Ваарській та Володимирецькій громадах. Заняття
15 Грудня, 2022 р., 12:18
    Завдяки небайдужим жителям громади та підприємствам і підприємцям, попри погану погоду і поломку одного з авто в дорозі, в Білозерську територіальну громаду Херсонської області був доставлений гуманітарний вантаж у вигляді сформованих продуктових пакетів та гігієни (більше 600), овочів, консервації, теплого одягу та взуття, цукру, солі, засобів обігріву, солодощів та домашньої випічки. Не забули ми і про наших хлопців, що знаходяться на південному напрямку. Вони отримали велику кількість окопних свічок від дітей Полицький ліцей та близько 200 пар теплих в'язаних шкарпеток від діток Балаховицька гімназія. А як же ж без натурпродукту-смачного сала з чосничком, про яке вже вони мріяли? Їхню мрію Ви втілили в життя.
15 Грудня, 2022 р., 12:16
Дайджест фото і відео з поїздки волонтерів на Херсонщину
15 Грудня, 2022 р., 12:15
     В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі перевіряє що знають діти (віком від 9 років) про безпеку і вчить, як правильно діяти в умовах воєнного стану.
15 Грудня, 2022 р., 12:14
     Завдяки спільним зусиллям Міністерства цифрової трансформації України та Пенсійного фонду України сьогодні пенсійне посвідчення стало доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку «Дія».
15 Грудня, 2022 р., 12:13
     Злість буває різною: хтось її яскраво проявляє і відіграє на оточуючих, а хтось (що, на мій погляд, гірше) пригнічує в собі і не дає їй виходу. В обох випадках дитина не вміє висловлювати почуття соціально прийнятними способами.
15 Грудня, 2022 р., 12:11
      Стартував проєкт на конкурсній основі «СпівДія Ноут», в межах якого освітні заклади, неприбуткові організації та самозайняті особи України мають змогу отримати 5000 сучасних ноутбуків з ліцензійним програмним забезпеченням.
14 Грудня, 2022 р., 11:13
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на надання соціальних послуг у 2023 році за рахунок коштів бюджету Полицької сільської територіальної громади