30 Грудня, 2022 р., 13:03
      Нагадуємо, що запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану – заборонено.
30 Грудня, 2022 р., 13:02
      Щоб новорічна ялинка приносила тільки радість, дотримуйтесь основних правил безпеки:
27 Грудня, 2022 р., 17:17
      Гріє серце те, що гріє душу наших захисників: окопні свічки, виготовлені дітьми Полицький ліцей , дістались туди, де вони вкрай необхідні.
27 Грудня, 2022 р., 17:14
         Стартували чемпіонати Рівненщини серед жіночих та ветеранських команд.
27 Грудня, 2022 р., 17:10
     Згідно з наказом начальника ОВА від 08.07.2022 року № 275 на території області заборонено використання та реалізацію піротехнічних виробів (феєрверки, салюти та інші) зі
27 Грудня, 2022 р., 17:09
Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2022/2023 навчальному році. Попри різні проблемні ситуації, які виникали у процесі проведення, наші учні достойно подолали цей шлях та показали цілком достойний результат.
25 Грудня, 2022 р., 17:16
     Вітаємо всіх тих християн, які святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем!
23 Грудня, 2022 р., 09:38
        Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку «Дія». До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг «Дія».
23 Грудня, 2022 р., 09:38
Вже стало традицією в громаді напередодні свята Миколая, яке з нетерпінням чекає кожна дитина, і, не помилимось як скажемо що і дехто з дорослих, адже зараз, як ніколи, хочеться вірити в чудо, та новорічно-різдвяних свят заходити в гості до діток, які їх чекають.
23 Грудня, 2022 р., 09:37
      На сьогодні все ще актуальним залишається питання щодо можливості отримання громадянами виготовлених паспортних документів не за місцем подання відповідної заяви-анкети. Саме тому, Державною міграційної службою України врегульовано питання щодо пересилання за зверненням заявника оформлених паспортних документів від одного територіального органу/територіального підрозділу ДМС до іншого на території України, а також до закордонних дипломатичних установ або до розміщеного за межами