16 Лютого, 2023 р., 09:25
    Не рідко, з різних сімейних обставин, тих чи інших причин жінкам, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі, доводиться реєструвати народження дитини без присутності батька дитини.
10 Лютого, 2023 р., 16:35
      З метою забезпечення реалізації Закону України від 27 липня 2022 року №2454-ІХ «Про щомісячну грошову виплату деяким категоріям громадян» 20 січня 2023 року Урядом прийнято постанову № 79 «Деякі питання призначення і виплати щомісячної грошової виплати деяким категоріям громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, та членам сімей загиблих (померлих) громадян з числа осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною».
10 Лютого, 2023 р., 16:35
     Пунктом 7-1 розділу ХV Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) передбачено, що при призначенні пенсії за віком виплачується грошова допомога, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі десяти місячних пенсій станом на день її призначення особам, які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону № 1058, працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів «е» – «ж» статті 55 Закону України від 05.11.1991 № 1788-ХІІ «Про пенсійне забезпечення» (далі – Закон № 1788), і мають страховий стаж (для чоловіків – 35 років, для жінок – 30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію.
09 Лютого, 2023 р., 14:24
Вже вкотре слова вдячності летять до Вараська мультидисциплінарна мобільна команда.
09 Лютого, 2023 р., 14:22
Знову звісточка з 0 від наших Янголів.
09 Лютого, 2023 р., 14:20
Приємно мати широке коло друзів в прямому розумінні цього слова. А коли ці друзі готові поділитися і безцінним часом, і цінною порадою, і неоціненними зусиллями в сприянні допомогти ближньому, то Вам тоді до Volodymyrets Red Cross Товариство Червоного Хреста у м. Володимирець та її тендітної керівниці Галини Іванівни Давидюк.
09 Лютого, 2023 р., 14:20
    Шановні громадяни! Пам’ятайте про те, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи хибний виклик, ви не тільки порушуєте закон, але й, можливо, ризикуєте життям інших людей. Поясніть також дітям про можливу відповідальність за їхні вчинки!
09 Лютого, 2023 р., 14:19
    Особа, яка виявила бажання взяти на виховання в сім’ю дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, подає службі у справах дітей за місцем свого проживання такі документи:
07 Лютого, 2023 р., 17:24
     З 01 січня 2023 року змінилися суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових авто на території України.
07 Лютого, 2023 р., 17:23
    Житлові пільги, які надаються з урахуванням доходів громадян