27 Січня, 2023 р., 15:58
           Профілактика застудних захворювань зводиться до проведення заходів, що зміцнюють імунну систему і дозволяють уникнути зараження.
27 Січня, 2023 р., 15:26
Сучасне українське кримінальне законодавство добре адаптоване до боротьби зі злочинами, що кояться у війні
27 Січня, 2023 р., 10:35
     Працівники Вараського районного управління проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із підприємцями району, як не допустити, щоб їх бізнес «згорів» та як без порушення чинного законодавства здійснювати господарську діяльність.
27 Січня, 2023 р., 10:34
       Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.
27 Січня, 2023 р., 10:33
     Через неправильне використання альтернативних засобів обігріву та освітлення лише за 2 місяці чадним газом отруїлися понад 800 людей.
27 Січня, 2023 р., 09:40
ДО УВАГИ АГРАРІЇВ ТА ВЛАСНИКІВ ПАСІК!
27 Січня, 2023 р., 09:39
                                                                                                                             Сторінками історії
25 Січня, 2023 р., 15:02
     Військова агресія, спрямована проти цивільного населення, є порушенням міжнародного гуманітарного права.
25 Січня, 2023 р., 15:02
   Законодавство визначає категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла. Це непрацездатні непрацюючі особи, які проживають самі. До них належать:
25 Січня, 2023 р., 15:01
     Свобода від домашнього насильства та насильства за ознакою статі одне з основоположних прав і свобод людини.