08 Серпня, 2021 р., 13:40
        Наближається важливе для всіх громадян України свято – День Незалежності України. Цього року наша Держава відзначає ювілейний День народження – 30 років.
08 Серпня, 2021 р., 13:38
       В Україні розпочався поступовий перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність та внесення їх до Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я відповідно до Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких будуть формуватися електронні листки непрацездатності (е-лікарняні).
06 Серпня, 2021 р., 16:21
     06 серпня було проведено засідання конкурсної комісії щодо розгляду і розкриття конкурсних пропозицій до проведення у 2021 році конкурсу на надання соціальних послуг догляд вдома для осіб які належать до вразливих категорій населення, або таких, що перебувають у складних життєвих обставинах, за рахунок бюджетних коштів  у рамках Комплексної цільової програми надання пільг та соціальних послуг окремим категоріям населення Полицької територіальної громади на 2021-2025 роки.
26 Липня, 2021 р., 14:30
Як правильно підготуватися до прогулянки в лісі, щоб не потрапити в халепу? Рекомендації від рятувальників
26 Липня, 2021 р., 14:27
На Рівненщині за останній місяць почастішали випадки укусів зміями громадян, які здійснювали похід до лісу
26 Липня, 2021 р., 14:25
Рятувальники ДСНС закликають неухильно дотримуватись правил безпеки на водних об'єктах
26 Липня, 2021 р., 14:21
Сім’я – Це найдорожче, що у нас є в цьому житті. Це набагато більше , ніж просто частина суспільства або коло близьких родичів, що проживають разом. Сім’я бере свій початок з того щасливого моменту, коли двоє людей погоджуються жити разом. Народження сім’ї справжнє диво.