27 Вересня, 2021 р., 13:14
В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» та у співпраці з Рівненською облдержадміністрацією оголошується набір на безкоштовний триденний онлайн тренінг для жінок-підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ), що працюють в Рівненській області.
27 Вересня, 2021 р., 12:49
З приходом осені на всій території України, зокрема і у Вараському районі, збільшується кількість підпалів сухої рослинності, що шкодить, як навколишньому природному середовищу, так і здоров’ю людей, а також може призвести до пожежі.
23 Вересня, 2021 р., 16:22
ДО ВІДОМА!
23 Вересня, 2021 р., 16:20
Екскурсія до ПрАТ "Рафалівський кар'єр" в рамках фестивалю "Мандруємо Рівненщиною".