19 Липня, 2021 р., 10:56
В районі вже розпочалися жнива – гаряча пора для кожного хлібороба. Наразі погодна ситуація досить складна. Температура повітря висока, а дощів практично немає. У зв'язку зі спекою рівень пожежної небезпеки оголошено найвищий, 5 класу. А отже ризик виникнення пожеж дуже високий. Тому аграріям в цей період потрібно забезпечити здійснення необхідного протипожежного режиму, щоб неконтрольований вогонь вмить не знищив важку багатомісячну працю.
19 Липня, 2021 р., 10:52
Які права та обов’язки свідків кримінального правопорушення?
15 Липня, 2021 р., 12:51
Літо – найпрекрасніша пора року. Всі ми з нетерпінням чекаємо коли настане літо та пов’язані з ним радощі: купання, засмагання, поїздки на природу і прогулянки на свіжому повітрі. Але разом з ясними літніми днями приходить і спека, яку важко переносять навіть багато дорослих, не кажучи вже про маленьких діток. Спека небезпечна для дітей будь-якого віку, проте особливо – для дітей першого року життя. Як же захистити свою малечу від спеки і зробити так, щоб літо пішло їй на користь?
15 Липня, 2021 р., 12:41
Одночасно з приходом довгоочікуваного літа ми отримали не тільки можливість проводити час із друзями або всією родиною на свіжому повітрі, насолоджуючись навуколишньою зеленню, але і ризики, що пов’язані із перебуванням на сонці та високою температурою довкілля.
15 Липня, 2021 р., 12:18
Полицька сільська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:
11 Липня, 2021 р., 15:22
В Україну прийшла спека, що може нести загрозу здоров’ю людей. Як убезпечити себе від перегрівання?
11 Липня, 2021 р., 15:19
             Давно відомо, що родина -  це колиска людства, бо все на світі починається з неї, починається світ.
08 Липня, 2021 р., 15:20
Рятувальники попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку та закликають не провокувати виникнення пожеж в екосистемах