23 Вересня, 2021 р., 16:09
Так злагоджено пройшла акція серед населених пунктів громади. В акції взяли участь представники клубів, бібліотек, навчальних закладів і просто небайдужих.
23 Вересня, 2021 р., 16:09
19 Вересня, 2021 р., 12:32
Шановні працівники лісового господарства!
19 Вересня, 2021 р., 12:13
         Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету щиро  вітаю вас з професійним святом!
17 Вересня, 2021 р., 14:45
Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним святом!
17 Вересня, 2021 р., 14:42
Мета цього дня – підвищення глобальної поінформованості про безпеку пацієнтів і заохочення  загальної спільності дій, як медичного співтовариства, так і самих пацієнтів.
17 Вересня, 2021 р., 14:41
Ботулізм – це харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини.
15 Вересня, 2021 р., 17:10
ДАВАЙТЕ КОЖЕН ДОЛУЧИТЬСЯ І БУДЕМО ДБАТИ ПРО НАШЕ МАЙБУТНЄ УСВІДОМЛЕНО САМІ. НАШЕ МАЙБУТНЄ ВЕЛИКОЮ МІРОЮ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС ІЗ ВАМИ!
14 Вересня, 2021 р., 17:23
 При сільському голові було проведено оперативне засідання з керівниками освітніх установ громади щодо організації гарячого харчування в закладах за кошти Чорнобильського фонду.