США вкотре довели, що є лідером вільного світу

Дата: 24.04.2024 10:51

США вкотре довели, що є лідером вільного світу

✅ Сенат США слідом за Палатою представників затвердив виділення Україні військової та фінансової допомоги на понад 60 мільярдів доларів.

Згідно з документом, Україна отримає не лише військову, а й фінансову допомогу. Очікується, що президент США Джо Байден підпише закон вже сьогодні.

💬 "Дякую Конгресу і американському народу. Дякую нашому Президенту, команді його офісу, дипломатам, усім, хто докладає неймовірних зусиль на шляху до Перемоги. Сполучені Штати вкотре довели, що є лідером вільного світу, підставивши плече нашій державі у її боротьбі", - прокоментував начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

На зображенні може бути: текст