03 Липня, 2021 р., 19:54
За вікном літо. Все більше хочеться покинути квартиру чи будинок та й відправитися на природу, здебільшого до лісу або річки. Тому на часі говорити про воду, а точніше про правила поводження людей на водоймах, аби відпочинок приносив лише радість.
03 Липня, 2021 р., 19:54
28 Червня, 2021 р., 08:13
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПОЛИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
28 Червня, 2021 р., 08:11
Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю жителів Полицької територіальної громади з Днем молоді - прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття.
24 Червня, 2021 р., 14:24
Молодь та усіх бажаючих запрошують прийняти участь в організації і проведенні відпочинку для дітей сіл громади:
23 Червня, 2021 р., 15:37
Спекотна погода, яка встановилася на території краю сприяє виникненню серйозних пожеж у природних екосистемах через людську недбалість та легковажність.
23 Червня, 2021 р., 15:35
Щороку в Україні фіксується близько 100 тисяч пожеж. Жодного дня в році немає, коли б десь не виникала пожежа. Неконтрольований вогонь не лише знищує майно громадян, будівлі та споруди, техніку, лісові масиви, а й забирає життя…
23 Червня, 2021 р., 14:53
З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць, що будуть задіяні для проведення святкових заходів до Дня Конституції України рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки.
23 Червня, 2021 р., 14:49
З початку 2021 року на Рівненщині потонуло 14 людей з них 2 дітей!