ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ ОПІКИ (ПІКЛУВАННЯ)

Дата: 13.01.2022 12:49

Особа, яка виявила бажання взяти на виховання в сім’ю (встановити опіку/піклування, створити прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу) дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, подає службі у справах дітей за місцем свого проживання:
1)заяву (від подружжя приймається спільна заява, підписана обома подружжями);
2) довідку про доходи за останні шість місяців або копію декларації про доходи, засвідчену в установленому порядку;
3) документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
4)копію свідоцтва про шлюб (для осіб, які перебувають у шлюбі);
5) довідку про проходження курсу навчання з виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і рекомендацію центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо включення кандидатів до єдиного банку даних;
6)копію паспорта;
7) висновок про стан здоров’я заявника
8)довідку від нарколога та психіатра для осіб, які проживають разом із заявниками;
9) довідку про наявність чи відсутність судимості;
10)письмову згоду всіх повнолітніх членів сім’ї, що проживають разом з особою, яка бажає взяти дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, під опіку, піклування, утворити прийомну сім’ю або на власній житловій площі — дитячий будинок сімейного типу, засвідчену нотаріально або написану власноручно в присутності посадової особи, яка здійснює прийом документів, про що робиться позначка на заяві із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, підпису посадової особи та дати.

Строк дії документів, зазначених у цьому пункті, становить дванадцять місяців з дати видачі.Фото без опису