Про хід виконання розпорядження голови РДА № 80 від 16.03.2012 р.“ Про районну програму забезпечення населення якісною питною водою на 2012-2020 рр.”

Дата: 18.08.2020 16:47

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 травня 2020 року                                                                                                                   № 37

Заслухавши інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Давидюка В.В. про хід виконання розпорядження голови РДА № 80 від 16.03.2012 р.“ Про районну програму забезпечення населення якісною питною водою на 2012-2020 рр.” , керуючись ст. 30 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконком сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Видатки з бюджету сільської ради на проведення робіт, послуг, заходів і т.п. здійснюється на основі програм, прийнятих і затверджених радою. Програми на 2020 рік по забезпеченню населення якісною питною водою, яка відповідала б санітарно - гігієнічним нормам, сільська рада не затверджувала. Відтак здійснити масштабний контроль за питною водою в межах населених пунктів сільської ради (колодязі, свердловини) з послідуючою дезінфекцією водних джерел за відсутності фінансування не було можливості. При перегляді бюджету сільської ради на 2020 рік і затвердженні програм соціально - культурного розвитку населених пунктів сільської ради на розгляд сесії буде винесено пропозицію виконавчого комітету про затвердження даної програми з відповідним фінансовим забезпеченням.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів                                  Давидюк В.В