Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Про хід виконання розпорядження голови РДА № 80 від 16.03.2012 р.“ Про районну програму забезпечення населення якісною питною водою на 2012-2020 рр.”

Дата: 18.08.2020 16:47
Кількість переглядів: 287

                                                                            У К Р А Ї Н А

                                                              ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                               ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                                         Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 травня 2020 року                                                                                                                   № 37

Про хід виконання розпорядження голови РДА № 80 від 16.03.2012 р.“ Про районну програму забезпечення населення якісною питною водою на 2012-2020 рр.”

 

Заслухавши інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Давидюка В.В. про хід виконання розпорядження голови РДА № 80 від 16.03.2012 р.“ Про районну програму забезпечення населення якісною питною водою на 2012-2020 рр.” , керуючись ст. 30 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконком сільської ради

                                                                              В И Р І Ш И В :

 1. Видатки з бюджету сільської ради на проведення робіт, послуг, заходів і т.п. здійснюється на основі програм, прийнятих і затверджених радою. Програми на 2020 рік по забезпеченню населення якісною питною водою, яка відповідала б санітарно - гігієнічним нормам, сільська рада не затверджувала. Відтак здійснити масштабний контроль за питною водою в межах населених пунктів сільської ради (колодязі, свердловини) з послідуючою дезінфекцією водних джерел за відсутності фінансування не було можливості. При перегляді бюджету сільської ради на 2020 рік і затвердженні програм соціально - культурного розвитку населених пунктів сільської ради на розгляд сесії буде винесено пропозицію виконавчого комітету про затвердження даної програми з відповідним фінансовим забезпеченням.

 

            Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів                                  Давидюк В.В


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора