Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості)

Дата: 05.08.2020 15:42
Кількість переглядів: 297

                                                                          УКРАЇНА

                                                             ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                      ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                          (Восьма сесія сьомого скликання)

                                                                      РІШЕННЯ

         10   серпня 2020 року                                                                                                      №

Про надання дозволу на розроблення технічної документації

щодо встановлення (відновлення)

меж земельної в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву гр. Давидчика Івана Петровича, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, статей 40,120,121,125 Земельного кодексу України, сільська рада

                                                                       В И Р І Ш И Л А :

1. Надати гр. Давидчику Івану Петровичу дозвіл на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500га за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови в с. Полиці, вулиця Шкільна,61, Володимирецького району Рівненської області.

2. Гр. Давидчику Івану Петровичу у місячний термін звернутись до суб’єктів господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості).

3. Після погодження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) у порядку встановленому статтею 186 п.1 Земельного кодексу України та реєстрації земельної ділянки у Відділі у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області подати її до Полицької сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

                                      Сільський голова                                                               М.К.Озеруга


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора