19 Березня, 2024 р., 10:37
   Крок 1. На вебпорталі Фонду (https://portal.pfu.gov.ua) у правому верхньому кутку екрану натисніть кнопку “Вхід” та авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
18 Березня, 2024 р., 11:18
День жалоби в Полицька Територіальна Громада через трагічну загибель військовослужбовця ВЧ Т0910 Бондарчука Миколи Володимировича
18 Березня, 2024 р., 10:34
   В Україні закріплені соціальні гарантії для багатодітних родин. Яка сім'я є багатодітною та як оформити цей статус?
18 Березня, 2024 р., 10:32
    За чинним законодавством сім’ям загиблих військовослужбовців, поліцейських та осіб рядового і начальницького складу, які загинули під час дії воєнного стану, або померли внаслідок поранення, отриманого у період дії воєнного стану під час захисту держави, виплачується одноразова грошова допомога (ОГД) у розмірі 15 мільйонів гривень.
18 Березня, 2024 р., 10:30
   Бджола є найбільш корисною у господарстві комахою нашої планети. Якби бджіл не існувало, наш світ був би зовсім іншим!
15 Березня, 2024 р., 11:36
  Вараські рятувальники активно проводять профілактичні заходи у всіх громадах району. Для того, щоб жителі краще засвоювали важливу інформацію, вручають їм поліграфічні матеріали, розроблені ДСНС спільно з UNICEF Ukraine.
15 Березня, 2024 р., 11:35
   Рятувальники Вараського району нагадують про небезпеку нехтування правилами пожежної безпеки в побуті. Саме така легковажність і призводить до пожеж, в яких
15 Березня, 2024 р., 11:20
  Перший відокремлений підрозділ ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, був відкритий у Республіці Польща, у Варшаві, й почав працювати в липні 2022 року. Його роботу запровадили в межах експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон українським громадянам, які виїхали з перших днів російської агресії й перебувають за межами України.
14 Березня, 2024 р., 11:22
  Шановні бійці добровольчих формувань, добровольці Збройних Сил України!
13 Березня, 2024 р., 11:34
    Постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 656 «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій».