Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

Дата: 22.03.2024 10:41

В Полицька Територіальна Громада стартували змагання "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".

Для знайомства.

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня. У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Їх мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Вчора на базі Полицький ліцей пройшли змагання з двох змагань: черліденгу та футзалу.

Першими, вразивши уболівальників мотивацією та жагою до перемоги, продемонструвавши граційність і красу, стали черлідерки з Ромейківський ліцей .

Кращими ж у футзалі стали вихованці Полицького ліцею.

Щиро вітаємо переможців, учасників та їх тренерів. «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl_rivneregion #футзал #рівненщина #черлідинг #scl_rivneregion

На зображенні може бути: 8 людей, люди танцюють та текст

На зображенні може бути: 7 людей та люди танцюють

На зображенні може бути: 10 людей та текст