13 Жовтня, 2021 р., 14:50
В День Покрови Пресвятої Богородиці наша держана святкує День Українського козацтва, День УПА і День захисників та захисниць України!
13 Жовтня, 2021 р., 13:19
Щира вдячність всім закладам освіти територіальної громади: керівникам - за організацію, персоналу та дітям - за активну участь, сільським клубам, їх керівникам, персоналу бібліотек і просто небайдужим жителям нашої громади, які долучилися до збору продуктів харчування, засобів гігієни, будівельних матеріалів і іншого для передачі в зону ООС.
12 Жовтня, 2021 р., 12:03
Новенький автобус сьогодні отримав Полицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів на умовах співфінансування.
11 Жовтня, 2021 р., 19:26
На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому» з 1 жовтня 2021 року пенсіонерам, які досягли віку від 75 до 80 років, до пенсій встановлено щомісячну компенсаційну виплату у розмірі до 400 гривень. Після встановлення компенсаційної виплати пенсія не може перевищувати 10340,35 гривень.
11 Жовтня, 2021 р., 10:43
Здоровий спосіб життя - важлива умова розвитку здорового покоління.
10 Жовтня, 2021 р., 14:37
       Не дивлячись на конкуренцію з боку телекомунікаційних операторів і операторів мобільного зв’язку, традиційні поштові послуги, що передбачають прийом, обробку, перевезення і доставку листів, бандеролей, посилок і інших поштових відправлень, як і раніше залишаються затребуваними і для підприємств, і для населення.
07 Жовтня, 2021 р., 11:10
В лісі біля Рафалівки грибник знайшов артснаряд Другої світової війни