Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петруку Р.Р.

Дата: 05.08.2020 17:06

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Восьма сесія сьомого скликання)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петруку Р.Р.

Розглянувши заяву гр. Петрука Руслана Руслановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись статтями 12, 38, 39, 40, 116, 121, 122,125 Земельного кодексу України та пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Петруку Руслану Руслановичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,2500 га, за рахунок земель запасу комунальної власності житлової та громадської забудови Полицької сільської ради, яка розташована по вулиці Базальтова,9 с. Веретено, Володимирецького району Рівненської області.

2. Гр. Петруку Руслану Руслановичу звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України та реєстрації земельної ділянки у Відділі у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області проект землеустрою подати до Полицької сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням рішення доручити спеціалісту землевпоряднику сільської ради Озерузі М.О.

Сільський голова                                                        М.К.Озеруга